Velkoobchod

Od svého založení společnost KODE s.r.o. dodává průmyslové armatury.  Za tuto více než 25 let trvající zkušenost jsme se setkali s mnoha více či méně standartními zakázkami, u kterých vždy klademe důraz na spokojenost zákazníka. Velké množství armatur máme skladem.

Repase armatur

Po čase se armatury opotřebují. Řešením může být nákup nové armatury, ale mnohdy se vyplatí jejich repase, kdy se za výrazně nižší náklady, něž byste vynaložili na nákup původní armatury, zrepasuje a bude fungovat jako nová.

Výpočty a návrh potrubních soustav

Nabízíme výpočet a návrh potrubních soustav včetně armatur, průměru potrubí i soupisu armatur. V případě zájmu rádi zařídíme i jeho montáž odbornými pracovníky.

Diagnostika parokondenzátních soustav.

Naše společnost se od svého založení zabývá párou a vším okolo ní. Navrhujeme parovodní potrubí, včetně armatur i odvodnění. Jsme schopni dodat všechny potřebné komponenty, aby vše fungovalo dle potřeb zákazníka. Po letech používání se může stát, že nějaká součást potrubí nepracuje jak by měla, z důvodu opotřebení, případně nevhodného používání, nedostatečné údržby, proto nabízíme i diagnostiku parokondenzátních soustav. Při diagnostice projdou naši specialisté celé parovodní potrubí a hledají příčiny problémů, které vznikly. Pomůžeme Vám najít řešení při problémech s mokrou párou, vodnímy rázy, odvodem kondenzátu, s čistotou páry atd. 


Kompletace zakázek

Nabízíme pomoc s kompletací zakázek, kde k dodávaným armaturám napočítáme a navrhneme potřebné množství přírub, šroubů, ukotvení a podobně. Tímto návrhem ušetříte nemalé množství času i peněz.